Pokoje Gościnne Villa Beata - Nowy Sącz - Nocleg od 75 zł za dobę!
We speak English, (+48) 605 478 855 Facebook

Nowy Sącz to jedno ze znaczących miast Małopolski i Sądecczyzny. Na mapach naszego kraju widnieje już od czasów średniowiecza, zachwycając wyjątkowym położeniem w obrębie nadrzecznego cypla wideł Dunajca i Kamienicy Nawojowskiej. Usytuowanie w tak malowniczych okolicznościach przyrody sprawia, że w okolicach Nowego Sącza możemy znaleźć piękne i niezwykle ciekawe szlaki spacerowe. Jednak, które z nich będą najpiękniejsze? Oto krótka lista najlepszych szlaków spacerowych w okolicach Nowego Sącza.

Okolice Nowego Sącza to region malowniczy i bogaty w przeróżne atrakcje turystyczne wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Okolice te nie tylko pełne są przepięknych i doskonale zachowanych zabytków, ale obfitują również w tereny stworzone wręcz z myślą o innych formach aktywności, takich jak turystyka piesza, rowerowa, a nawet wodna. Również miłośnicy sportów bardziej ekstremalnych nie muszą się martwić co począć z wolnym czasem w trakcie urlopu w tych okolicach. Paralotnie czy szybowce? Czemu nie? Nie sposób w krótkim artykule wymienić wszystkich wartych odwiedzenia miejsc, dlatego postanowiliśmy przygotować nasze subiektywne zestawienie 10 najciekawszych naszym zdaniem atrakcji.

Rynek w Nowym Sączu, mieszczący się w okolicach hotelu Vill Beata

W ostatnim czasie obiekt Villi Beata powiększył się o ogrodzony parking, monitorowany 24 godziny na dobę. Dzięki temu nasi goście będą mogli zaparkować samochód w bezpiecznym miejscu, poczas wizyty w naszym pensjonacie.

Monitorowany Parking przy pensjonacie Villa Beata w Nowym Sączu

Nowy Sącz to malowniczo położone miasto w południowej Polsce. Rozwidlenie dwóch rzek, Dunajca i Kamienicy Nawojowskiej oraz sąsiedztwo Beskidu Sądeckiego i Wyspowego gwarantują niepowtarzalne walory estetyczne i stanowią świetną bazę do wszelkich aktywności turystycznych. Nowy Sącz jest wprost stworzony do odkrywania piękna Ziemi Sądeckiej. Centralne położenie czyni z niego doskonałą bazę wypadową i często jest wybierany jako miejsce, do którego wraca się po intensywnym, aktywnie spędzonym dniu. A o takie dni w okolicach Nowego Sącza nietrudno. Znajdą tu dla siebie coś interesującego zarówno miłośnicy sportów ekstremalnych, jak i turyści spragnieni niepowtarzalnego piękna miejscowej przyrody.

Malownicze tereny Beskidu Sądeckiego

29 maja 2019 w Nowym Sączu będzie miał miejsce koncert jednej z najpopulrniejszych polskich piosenkarek, a mianowicie - Eleni. Urodzona w 1956 roku w Bielawie mieszczącej się w okolicach Wrocławia, wychowywała się w domu o tradycjach artystycznych. Od 1975 roku działała w zespole Prometeus, w tedy powstała jej pierwsza płyta długogrająca pod tytułem "Po słonecznej stronie życia". Od 1980 roku rozpoczęła karierę solową.

Koncert Eleni w Nowym Sączu. Zapraszamy do Villi Beata.

Z przyjemnością informujemy że 7 maja 2019 roku w Nowym Sączu zagości niezwykły artysta jakim jest Czesław Mozil. Podczas muzycznego Stand-upu, który nosi tytuł "Spowiedź Emigranta", będziemy mogli zobaczyć Polskę z perspektywy podwójnego emigranta, patrzącego na wszystko z humorem. Czesław podzieli się z nami historiami z życia, które opowie za pomocą swoich największych hitów.

Wydarzenie Czesław Śpiewa w Nowym Sączu