Pokoje Gościnne Villa Beata - Nowy Sącz - Nocleg od 70 zł za dobę!
We speak English, мы говорим по-русски  (+48) 605 478 855  Facebook

Nowy Sącz to malowniczo położone miasto w południowej Polsce. Rozwidlenie dwóch rzek, Dunajca i Kamienicy Nawojowskiej oraz sąsiedztwo Beskidu Sądeckiego i Wyspowego gwarantują niepowtarzalne walory estetyczne i stanowią świetną bazę do wszelkich aktywności turystycznych. Nowy Sącz jest wprost stworzony do odkrywania piękna Ziemi Sądeckiej. Centralne położenie czyni z niego doskonałą bazę wypadową i często jest wybierany jako miejsce, do którego wraca się po intensywnym, aktywnie spędzonym dniu. A o takie dni w okolicach Nowego Sącza nietrudno. Znajdą tu dla siebie coś interesującego zarówno miłośnicy sportów ekstremalnych, jak i turyści spragnieni niepowtarzalnego piękna miejscowej przyrody.

Malownicze tereny Beskidu Sądeckiego

Z przyjemnością informujemy że 7 maja 2019 roku w Nowym Sączu zagości niezwykły artysta jakim jest Czesław Mozil. Podczas muzycznego Stand-upu, który nosi tytuł "Spowiedź Emigranta", będziemy mogli zobaczyć Polskę z perspektywy podwójnego emigranta, patrzącego na wszystko z humorem. Czesław podzieli się z nami historiami z życia, które opowie za pomocą swoich największych hitów.

Wydarzenie Czesław Śpiewa w Nowym Sączu

29 maja 2019 w Nowym Sączu będzie miał miejsce koncert jednej z najpopulrniejszych polskich piosenkarek, a mianowicie - Eleni. Urodzona w 1956 roku w Bielawie mieszczącej się w okolicach Wrocławia, wychowywała się w domu o tradycjach artystycznych. Od 1975 roku działała w zespole Prometeus, w tedy powstała jej pierwsza płyta długogrająca pod tytułem "Po słonecznej stronie życia". Od 1980 roku rozpoczęła karierę solową.

Koncert Eleni w Nowym Sączu. Zapraszamy do Villi Beata.

Z okazji 31 rocznicy swojego powstania BIG CYC wyruszył w trasę koncertową, a Nowy Sącz to jedna z miejscowości, w których wystąpi. Zepół ten możemy pamiętać w szczególności z takich przebojów jak "Rudy się żeni", czy też "Makumba". Podczas jubileuszowego koncertu będziemy mieli także możliwość usłyszeć piosenki, których od dłuższego czasu grupa już nie wykonuje, a także numery z ostatniej płyty, która nosi nazwę: "Czarne słońce narodu".

Villa Beata zaprasza na koncert Big Cyc w Nowym Sączu