Pokoje Gościnne Villa Beata - Nowy Sącz - Nocleg od 70 zł za dobę!
We speak English, мы говорим по-русски  (+48) 605 478 855  Facebook

Z przyjemnością informujemy że 7 maja 2019 roku w Nowym Sączu zagości niezwykły artysta jakim jest Czesław Mozil. Podczas muzycznego Stand-upu, który nosi tytuł "Spowiedź Emigranta", będziemy mogli zobaczyć Polskę z perspektywy podwójnego emigranta, patrzącego na wszystko z humorem. Czesław podzieli się z nami historiami z życia, które opowie za pomocą swoich największych hitów.

Wydarzenie Czesław Śpiewa w Nowym Sączu

Z okazji 31 rocznicy swojego powstania BIG CYC wyruszył w trasę koncertową, a Nowy Sącz to jedna z miejscowości, w których wystąpi. Zepół ten możemy pamiętać w szczególności z takich przebojów jak "Rudy się żeni", czy też "Makumba". Podczas jubileuszowego koncertu będziemy mieli także możliwość usłyszeć piosenki, których od dłuższego czasu grupa już nie wykonuje, a także numery z ostatniej płyty, która nosi nazwę: "Czarne słońce narodu".

Villa Beata zaprasza na koncert Big Cyc w Nowym Sączu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.